Príbeh o Čokoládke a Kakaovníkovi - ponuka knihy

Dobrý deň,

dovoľujem si Vás osloviť s ponukou predaja mojej knižky, určenej deťom od  4 až 8 rokov, ktorá je síce o továrni na výrobu čokoládových a chutných dobrôt pre malých maškrtníkov, ale poukazuje na to, že dobroty a maškrty sa dajú vyrábať aj z ovocia, bez obsahu cukru.

Príbeh o Čokoládke a Kakaovníkovi deti zavedie do ZOO, kde nájdu odpadky po nevychovaných návštevníkoch, ale aj do nemocnice, kde detičky vďaka malému kúzlu získajú nádej na vyliečenie. Opisuje aj osobný vzťah pani učiteľky Zlatej a jej malých študentov, ktorá pre svoje deti vždy nájde cestu k tomu, aby sa usmievali a aby sa ich detské strachy rozplynuli. V knižke sa strieda poučenie so zábavou, napríklad aj vtedy, keď Čokoládka a Kakaovník zistia, že Mikuláš, ktorý zbožňuje mliečnu čokoládu, má kopec zubných kazov.

Knižka je v tvrdej väzbe a je plná farebných ilustrácii.

Viac informácii o mojej práci, ale aj množstevných zľavách nájdete na mojom webe:

www.cokoladka-a-kakaovnik.webnode.sk

Tieto detské knižky sú vhodné, ako dar pri narodení dieťaťa – uvítanie do života dieťaťa, ako odmena do súťaží, alebo prváčikom pri vstupe do prvého ročníka základnej školy.